EN CZ

Novinky

(11.6.2018)

Nejlepší logistické projekty - ELA AWARD 2018

Kamil Slavík, jenž je členem boardu ECBL a členem poroty ELA awards se tradičně zúčastnil vyhlášení cen za nejlepší projekt, prezentaci a osobnost roku, které proběhlo 7.6. v Bruselu.

Česká logistika byla opět úspěšná, umístněním na bedně se prezentovala Logistika Škoda Auto s projektem SMART AKL 4. 0.

Hypera spolupracuje se společností Škoda Auto již od roku 2005 a v průběhu těchto let jsme poskytli naše znalosti a podporu celé řadě projektů, zejména v logistice. Spolupracovali jsme například na řešení napřímení toků materiálu či optimálního nastavení procesů v kontejnerovém terminálu nebo na postupech balení pro CKD centrum. V současnosti se podílíme mj. na optimalizaci takzvaných supermarketů dílů pro výrobní linky modelů Octavia, Rapid, Superb a dále na koordinaci řetězce dodávek materiálu pro nové SUV modely.

Blahopřejeme automobilce Škoda, a jsme zároveň pyšní, že i my jsme součástí tohoto úspěchu!

http://www.elalog.eu/

Eurolog 2018  presentace  v Maroku Eurolog 2018  presentace  v Maroku

(20.5.2018)

UK Airports Safety Week 2018

Koncem května 2018 se konala akce s názvem UK Airports Safety Week 2018, kam byla Hypera pozvána norskou společností Opscom Systems, partnerskou firmou zabývající se vývojem SMS systémů a jejich implementací. Této akce se zúčastnil za divizi Hypera Aviation Solutions Lukáš Matějka. Jedním z hlavních bodů programu byla prezentace SMS Opscom Systems včetně statistik a novinek systému.

V rámci programu byly navštíveny letiště London Luton Airport, které je jedním z nejrychleji rostoucích letišť v Evropě co do počtu přepravených cestujících za rok (v současné době okolo 16 mil. cestujících ročně), a tudíž je jejich práce s SMS velmi důležitá a inspirující, a dále Belfast City Airport a Birmingham Airport.


(12.5.2018)

Eurolog 2018 presentace v Maroku

Ve dnech 8. - 11.5. na Mezinárodní konferenci EUROLOG v marockém Marrakéši prezentoval Kamil Slavík společně Miroslavem Mazalem, zástupcem Škoda Auto CKD centra, aktuální trendy v automotive logistice. Tato významná mezinárodní konference se pod záštitou Evropské logistické asociace (ELA) konala poprvé mimo kontinentální Evropu. Divize Hypera Logistic Solutions pracuje na vývoji a zavádění nových technologií v závodech Škoda Auto a.s v Mladé Boleslavi i Kvasinách, stejně jako na optimalizaci logistických procesů a skladových zásob.

Eurolog 2018  presentace  v Maroku Eurolog 2018  presentace  v Maroku Eurolog 2018  presentace  v Maroku

Úvod

Firma Hypera byla založena v roce 2004 na základě iniciativy a výsledků průzkumu situace v oboru dopravy a logistiky v regionu střední a východní Evropy, jako společnost zabývající se poradenskou činností a řízením projektů.

Během své více než desetileté existence se Hypera stala moderní společností nabízející svým partnerům a zákazníkům řadu progresívních a efektivních řešení.

Její hlavní činností jsou aplikovatelné projekty a poradenství, se zaměřením na následující oblasti:

Filozofie našich služeb

Cílem partnerů a poradců společnosti Hypera je udržování vysoké kvality doručovaných výsledků práce při poskytování služeb organizacím, působícím na trzích střední a východní Evropy nebo plánujícím expanzi svých obchodních aktivit na těchto trzích.

Naší snahou je vždy nalézt chytré řešení šité přesně na míru potřebám našich zákazníků a v úzké spolupráci s nimi uvést toto řešení do praxe.

Náš tým

Kombinace stálých zaměstnanců a externích spolupracovníků podílejících se pouze na konkrétních projektech nám umožňuje uspokojit požadavky našich zákazníků nejefektivnějším možným způsobem. V obou případech se jedná o odborníky s mnohaletými zkušenostmi ve svém oboru, včetně praxe z různých úrovní řízení firem či dalších subjektů působících v oblasti logistiky, dopravy, letectví a řízení standardů kvality a bezpečnosti.